Magnus Norman och Jessica Wahlgren har flyttat ihop i deras gemensamma villa, och det råder ingen tvekan om att kärleken sprudlar mellan dem två. Se de första bilderna inifrån huset här!
Jessica Wahlgren lider av pmds – lättnaden efter nya behandlingen
Efter reklamen: Jessica Wahlgren lider av pmds – lättnaden efter nya behandlingen
Linus Wahlgren och make-up artisten Jessica Wahlgren gick skilda vägar för nio år sedan. Idag har Jessica fortfarande en betydande roll i familjen då hon är god vän med Pernilla Wahlgren, 53.
Jessica Wahlgrens förlovningslycka med Magnus Norman
Det råder inga tvivel om att Jessica och Linus har gått vidare i sina kärleksliv efter skilsmässan. Jessica har funnit sin stora kärlek i den professionella tennisspelaren Magnus Norman. Make-up artisten har varit väldigt öppen med att visa upp Magnus i sina sociala medier-kanaler och känslorna verkar vara väldigt starka.
”Som några av er gissade så friade Magnus i lördags och jag sa JAAA såklart. Fan vad kär jag är i den här mannen. Han ser mig, lyfter mig, skrattar åt mina dåliga skämt och är så ödmjuk att jag själv framstår som skrytig. Så snäll, omtänksam, rolig, vass, social, full av energi, brusar aldrig upp, lugnar mig när jag gör det, löser alla mina problem utan att jag ens behöver be om hjälp, få mig att känna mig som den mest fantastiska och vackra människan på jorden”, skrev hon om lyckan på Instagram.
Magnus och Jessicas nya hus – se första bilderna
Nu har Jessica och Magnus tagit ett steg längre i relationen och flyttat ihop på riktigt. De två har nämligen köpt en villa i Täby, norr om Stockholm.