Här hittar du årets "Idol"-stjärnor på Instagram

Vill du börja följa "Idol 2017"-deltagarna på Instagram? Inga problem! Hänt listar profilernas namn i sociala medier.

Vill du veta vad årets "Idol"-deltagare heter på Instagram? Scrolla vidare i bildspelet för att hitta din favorit!

Hanna Ferm heter @hannaferms. 

Joakim Jakobsson heter @joakim.safari.jakobsson. 

Olivia Åhs heter @olivialinneaaa. 

Kevin Klein heter @kevinklein6492.

Erika Bitanji heter @erikabitanji_.

Kevin Olsson heter @kkevinolsson.

Jemima Hicintuka heter @jemimahicintuka.

Gabriel Cancela heter @gabriellcancela.

Magnus Schönberg heter @magnusschonberg.

Noah Gerstenfeld heter @noahgerstenfeld.

Frida Hörnquist heter @fridahornquist.

Chris Kläfford heter @chrisklafford.

Programledaren Pär Lernström heter @lernstrom. 

Programledaren Gina Dirawi heter @ginadirawi. 

Nikki Amini heter @nikki_amini. 

Anders Bagge heter @andersbagge1.

Kishti Tomita heter @kishtitomita.

Alexander Kronlund heter @alexanderkronlund. 

Annons:
Minetan – Bli perfekt brun på bara en timme, vilken av alla nyanser passar din hud?

Foto: Stella Pictures

SENASTE NYTT!