Gunilla Persson om Mello och varför Erika inte är på plats: ”Om Gud vill...”
Efter reklamen: Gunilla Persson om Mello och varför Erika inte är på plats: ”Om Gud vill...”
Hanna Hedlund och Martin Stenmarck var länge ett av Sveriges hetaste kändispar, men som de allra flesta vet vid det här laget så har de valt att gå skilda vägar.
Men när man varit tillsammans så länge och dessutom har barn ihop, så kommer man nog aldrig riktigt ifrån varandra. Detta visar sig tydligt nu när Hanna Hedlund visar upp en lite otippad relation – nämligen en bild på henne och hennes ex-svåger, tätt omslingrade!
Hanna Hedlunds relation till Martin Stenmarcks bror
Martin Stenmarcks bror verkar bo i Göteborg och är nog för många okänd. Han är kock och Hanna har valt att besöka hans resturang med några av sina kända vänner, bland annat Pernilla Wahlgren. Hon skriver:
”Alltså!!! Vilken mat!!”, och taggar restaurangen som ex-svågern jobbar på.
”I Göteborg om ni gillar Asian fushian. Jag känner kocken väldigt väl sen han var sex år ungefär … Då det är mina barns farbror, så självklart gjorde vi en födelsedagshälsning till Ida. Men Josef du är helt otroligt bra!!! Vi alla var ense om att detta höll världsklass! Lätt värt mina extra 1000 kalorier som jag fick spendera idag 🙏🙏❤️❤️Dessutom med bästa sällskapet”.