LÄS MER:NYTT! Korsord Bianca Ingrosso Pernilla Wahlgren Exklusivt på Hänt Idol Bonde söker fru

Bianca Ingrosso avslöjar exklusivt: Han är min nya kärlek

23 okt, 2025
Bianca Ingrosso
Bianca Ingrosso har träffat någon!
Nu avslöjar hon alla detaljer för Hänt om den nya kärleken!
Annons

Ladda ner Hänts nya app här - nöje och nyheter utan betalväggar!

Här kraschar Youtube-gruppen JLC intervjun: ”Bort med honom!"
Här kraschar Youtube-gruppen JLC intervjun: ”Bort med honom!"

Kärleken blomstrar för Bianca Ingrosso, 30, – det går knappt att ta miste på!

På röda mattan vid lanseringen av Pernilla Wahlgrens nya L’Acuila produkter berättade hon för Hänt om mannen som fått hennes hjärta att slå lite snabbare.

Men trots att lyckan är total, är det inte säkert att vi får se honom – även om hoppet finns kvar.

Bianca Ingrosso avslöjar: "Träffar någon”

Nyligen stod det klart att Bianca Ingrosso träffar en mystery man, ett avslöjande som hon själv delade med sina följare. På sin Youtube-kanal berättade hon öppet om hur hon träffat någon.

– Jo, men jag träffar någon nu. Men ni som ser nya säsongen av Wahlgrens värld vet också att jag har träffat någon och avslutat det. Nu träffar jag någon, absolut.

Annons

Bianca avslöjade också att de har har det fantastiskt tillsammans och hittar på massor av roliga äventyr:

– Vi åker ju på massa äventyr. Varje gång jag reser så kan ni tänka oj nu är hon med sin dude…, säger Bianca kryptiskt och ler.

Hanna Hedlund och Martin Stenmarcks dotter avslöjar oväntat valet vid en krissituation
Hanna Hedlund och Martin Stenmarcks dotter avslöjar oväntat valet vid en krissituation

Biancas ord om mystiska mannen ”Mamma vet inte ens”

När Hänts reporter Jennifer Iversen möter Bianca på röda mattan är det tydligt vad som fyller hennes hjärta just nu – kärlek!

Nu vill vi veta allt om den hemlighetsfulle mannen!

– Jag har sett att det är några som har kuckelurat på honom, men ingen vet vem han är, svarar Bianca Hänts reporter och skrattar.

– Mamma vet inte ens!, tillägger hon sedan.

Men va! Inte ens mamma vet? Varför inte då?

– Nej men asså, säger hon och skrattar innan hon fortsätter:

Annons

– Jag vet inte, för knappt jag vet. Men han är verkligen så så så okänd!

Men ni är inte officiellt tillsammans alltså?

– Jag är inte tillsammans med någon. Jag träffar någon men jag tycker det är så svårt när livet går på i 180, suckar Bianca lite lätt:

– Mitt problem i mitt liv är att jag inte hinner stanna upp och känna saker. Så jag har väldigt svårt att få känslor för saker just nu. Men som sagt. Vi är inte tillsammans men jag träffar någon jag ömmar för. Som jag tycker om och så!

Men hur länge har ni träffats då?

– Ett bra tag!

Okej vi förstår...

Men är det en kändis?

– Nej! Nej nej!

Bianca avslöjar avslutningsvis att några av hennes vänner hunnit träffa den nya mannen – om än bara för en kort stund. En av de få som faktiskt fått se honom är hennes nära vän Lovisa Worge.

Senaste från Hänt

FOTO: TT

Annons