LÄS MER:NYTT! Korsord Madonna Britney Spears Taylor Swift Kardashians Victoria Beckham

Taylor Swifts pojkvän visar upp den galet håriga delen – fansen helt chockade: ”Vaxa!”

28 maj, 2025
NFL-stjärnan Travis Kelce har nyligen varit på semester i Florida.
Där passade en fotograf på att fota honom när han ryckte av sig tröjan efter ett svettigt träningspass...
Annons

Ladda ner Hänts nya app här - nöje och nyheter utan betalväggar!

Här bryter Markoolio tystnaden om kärlekslivet – fem år efter skilsmässan
Här bryter Markoolio tystnaden om kärlekslivet – fem år efter skilsmässan

Den världsberömda artisten Taylor Swift, 35, som bland annat gästade Sverige för ganska precis ett år sedan med sin The Eras Tour, har både sjungit om och levt med en hel del olika pojkvänner.

Bland annat har country-sångaren varit tillsammans med artisterna Harry Styles och Joe Jonas och skådespelarna Taylor Lautner och Jake Gyllenhaal.

Men nu verkar hon ha hittat sin drömman i NFL-stjärnan Travis Kelce, 35.

Paret bekräftade att de var tillsammans i oktober 2023 och har sedan dess kilat stadigt och stabilt.

Travis Kelce and Taylor Swift, 2024.Javier Garcia/Shutterstock

Travis Kelce visar upp sin rygg

Taylor Swift har många olika hem och äger bland annat hela fyra fastigheter bara på Manhattan i New York.

Annons

Så svaret på frågan vart hon och Travis Kelce har sin hemmabas är inte helt solklart.

Men i dagarna syntes i alla fall Kelce i Florida på semester med kompisarna Ross Travis och Kumar Ferguson, skriver TMZ.

NFL-stjärnan har fångats på flera bilder från vistelsen, men det är en bild som sticker ut lite extra.

För en fotograf lyckades nämligen få en bild på när Kelce tog av sig tröjan och visade upp ”hela pälsen på ryggen”.

Tidningen gör tolkningen att det verkar som att Kelce inte hunnit med att boka in någon ny vaxning under de senaste veckorna på grund av hans hektiska schema.

Något som flera av deras läsare tycker att han däremot borde ha hunnit med med.

Läsarnas uppmaning efter chocken: ”Vaxa!”

”Vaxa det där håret på ryggen!”, skriver en läsare.

Andra tycker dock att det är befriande att se lite hår på ryggen.

”Å ena sidan har han haft gott om tid från säsongen för att lasera bort det, men å andra sidan borde fler ha hans inställning till att: ”Det här är hur jag ser ut, så ta itu med det”, skriver en annan person som får medhåll i kommentarsfältet:

Annons

”Exakt! Ingen av oss är perfekt och det finns mycket större problem”.

FOTO: TT, Skärmdump/Instagram @tmz

Annons